Uz. Dr. Fatma Karakullukçu :

1948 Yılında Lefkoşede doğdu. 1972 yılında İstanbul Üniversitesi Tip Fakültesinden Tip Doktoru olarak mezun oldu. Yine ayni Üniversiteden 1976 yılında İç Hastalıkları İhtisasını aldıktan sonra 1978 Yılında SSK İstanbul Samatya Hastanesin Diyaliz ve Nefroloji servislerini kurdu ve 2000 Yılına kadar ayni hastanede İç hastalıkları, Hemodiyaliz ve Periton Diyaliz servislerinde Klinik Şefi olarak çalıştı. Dr. Karakullukçu birçok özel diyaliz merkezlerinin kuruculuğunda önemli roller üstlendi ve oralarda çalıştı. Hocamız ayrıca TND(Türk Nefroloji Derneği), EDTA(Avrupa Nefroloji Derneği), ASN(Amerika Nefroloji Derneği) Derneklerinin aktif üyesidir ve her yıl düzenlenen dernek faaliyetlerde bilimsel çalışmalarda yer almaktadır. Hocamız 2007 Yılından bu yana Diyaliz Merkezimizde Uzman Hekim olarak çalışmakta ve hastalarımızı organ nakline hazırlamaktadır.

Dr. Mehmet İşcan :

1964 yılında Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise eğitimimi Pazarcık ilçesinde tamamladı. 1984 yılında 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne girdi ve 31.01.1992 yılında tıp doktoru olarak mezun oldu. İlk görev yeri Van’ın Özalp ilçesidir. 1994 yılında Ankara’ya tayin oldu. Daha sonra 1997 yılında İstanbul’a tayin olarak Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nda kurum hekimliği yaptı. 2013 yılında Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde diyaliz kursu aldı. 2015 yılında FMC Ataşehir’de diyaliz hekimi olarak göreve başladı. Daha sonra bir süre FMC Darıca’da görev yaptı. Son olarak şu an Sevgi Diyaliz Merkezi’nde mesul müdür ve diyaliz hekimi olarak görev yapmaktadır.

Doç. Dr. Osman Z. Şahin :

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Bölümünden 2001 yılında mezun olduktan sonra 2007 yılına kadar aynı üniversitede İç Hastalıkları Uzmanlık Eğitimini tamamlamıştır. İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nefroloji Yandal Uzmanlık Eğitimini alarak 2010 yılında Nefroloji alanında uzmanlaşmıştır. 2015 yılında Doç. Dr. ünvanını alarak İç Hastalıkları ve Nefroloji alanında çalışmalarına devam etmektedir. Sayın Şahin Hocamız, Hemodiyaliz İşlemi, Otoantikor Takibi, Protein Eloktroforezi, İmmünofiksasyon Eloktroforezi,Diyabetik Nefropati Tanı ve İzlemi, Kronik Böbrek Yetersizliği Tanı ve İzlemi, Akut Böbrek Yetersizliği Tanı ve İzlemi, Diyaliz Hasta Takipleri alanında hizmet vermeye devam ediyor. Uluslar arası ve Ulusal bir çok meslek örgütünde görev almaktadır. Bunlardan bazıları, Türk Tabibler Birliği (TTB), Türk Nefroloji Derneği, European Renal Associtiation and Dialysis and Transplantation. Son olarak Sevgi Diyaliz Merkezi’nde Nefrolog olarak görev yapmaktadır.