"Güleryüzlü ve güvenilir hizmet"

20 yılı aşkın tecrübemizle diyaliz'in bir yaşam biçimi olduğunun farkındayız. Bu yaşam biçiminin gerektirdiği koşulları size en konforlu ve doğru şekilde sunma amacı içerisindeyiz. Gerek tüm çalışanlarımız, gerekse birlikte tedavi olduğunuz dostlarınızla bir aile ortamının varlığının tedaviniz için önem arz ettiğini biliyoruz ve bunun için size özel hizmet sunmayı vaad ediyoruz.

 

Degerlerimiz

Dürüstlük, Örnek ve Öncü uygulamalar, Araştırmacılık, Güvenilirlik, Yenilikleri takip etme, Adil Davranma, Sorumluluk, Sürekli Gelişme, Ekip Ruhu, Hasta Odaklılık, Duyarlılık, Çalışan Odaklılık

Misyonumuz

Ülkenin diyaliz gereksinimlerini, etik ilkelerden asla ödün vermeden çağdaş tıp biliminin gerektirdiği bilgi ve becerilerle donatılmış uzman kadromuz ile tüm kaynakları etkin kullanarak, hasta, hasta yakını ve çalışan memnuyeti odaklı, bilimsel temele dayalı, güvenilir, güler yüzlü zarar vermemek hedefi ile yüksek kalite standartlarında hemodiyaliz hizmeti sunmak.

Vizyonumuz

Güveni, saygınlığı ve hasta mahremiyetini temel ilke edinmiş, bu doğrultuda tüm çalışanları ile takım olarak çalışan, hasta ve hasta yakınlarının haklarına saygılı, etik değerlere bağlı, hasta ve çalışanlarımızın güvenliğini önemseyen ve kurumsal kimliğimiz ile aranan örnek bir kurum olmak ve bunu yaparken en son teknelojik cihaz ve ürünleri kullanarak hastalarımıza uluslararası standartlarda, kaliteli ve sürdürülebilir bir hizmet sunmaktır.